İş Ortaklarımız
Anadolu Efes

Anadolu Efes

1969 yılında faaliyetlerine başlayan Anadolu Efes, Türkiye’deki 5 fabrikası ve 1 işleme tesisi ile sektörünün lideri konumundadır. Türkiye ile birlikte Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Ukrayna ve Moldova’da operasyonları bulunan Anadolu Efes; dünyanın 80’den fazla ülkesinde ürünleri tüketilen bir markadır. Vizyonu ve doğru belirlenmiş hedefleri ile sürdürülebilir bir şekilde çalışmalarını sürdüren Anadolu Efes, kendi sektöründe Avrupa’nın en büyük 6’ncı ve dünyanın 16’ncı şirketi konumundadır.

Adel Kalemcilik

Adel

Türkiye’de kırtasiye denince ilk akla gelen ve bir geleneğe dönüşen Adel Kalemcilik 1969’da İstanbul-Kartal’daki fabrikasının açılışıyla faaliyete geçti. Adel, kâğıt ürünleri haricinde, gerek üretim miktarları, gerekse ürün çeşitliliği açısından Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük kırtasiye ürünleri üreticisi konumundadır. Avrupa genelindeki ağaç cidarlı kalemlerin üretiminin yaklaşık %13’ü Adel tarafından gerçekleştirilmektedir. Anadolu Efes maçlarında taraftarları yüz boyama stantlarında ağırlayan Adel, ayrıca maskotu Adel Arısı ile birlikte Anadolu Efes Spor Kulübü’nün maç deneyimine katkı sağlamaktadır.

Anadolu ISUZU

Anadolu ISUZU

Anadolu Grubu ile otomotiv sektörünün en köklü Japon firması Isuzu Motors Limited ve uluslararası ticaret alanında faaliyet gösteren Japon Itochu’nun ortaklığında kurulan Anadolu Isuzu, bu ortaklık yapısıyla üretimde kaliteyi ve rekabet avantajını yakalıyor. 30 yılı aşkın üretim tecrübesine sahip olan Anadolu Isuzu; hafif kamyon, kamyonet, otobüs, midibüs ve pick-up ticari araçlarının üretim ve pazarlamasını gerçekleştiriyor. Anadolu Isuzu, bu yıl ihracatta büyük başarı göstererek midibüs ihracatında 12. kez şampiyon oldu.

Anadolu Sağlık Merkezi

Anadolu Sağlık Merkezi

Yaşam kalitesini artırmak için dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle kurulan Anadolu Sağlık Merkezi, modern tıbbın gereklerini yeni ve kapsamlı bir sağlık anlayışıyla hastalarına aktarıyor. Johns Hopkins Medicine ile eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik stratejik iş birliği içinde çalışan Anadolu Sağlık Merkezi; Onkolojik Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı ve IVF, Nörolojik Bilimler, Cerrahi Bilimler, Dahili Bilimler, Tanı ve Görüntüleme başta olmak üzere tüm branşlarda, hastalara hizmet vermekte. Anadolu Sağlık Merkezi, kulübümüz ile birlikte 6 yıldır, meme kanserinde erken tanının önemine vurgu yapan ve milyonlarca kişiye ulaşan farkındalık yaratan “Meme Kanserine Karşı Pembe Top Sahada” projesini gerçekleştirmektedir.

bilcee

bilcee

Bil Group; tekstil sektöründe üretici kimliği ile başladığı faaliyetlerine turizm ve otelcilik sektörlerini de ekleyerek büyük çaplı bir şirketler grubu olarak ticari hayatına devam ediyor. Tekstil sektöründe aktif spor giyim alanında 23 yıllık deneyime sahip Bilcee, kaliteli ürünleri, sporcu odaklı tasarımları ile sektörün önemli oyuncularından olmayı hedefliyor. İstanbul, Milano ve Moskova’da bulunan merkez ofisleriyle Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde hızla yaygınlaşan Bilcee, 4 kıtada 38 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. İstanbul’da yer alan 10.000 m2 üretim tesisinde ayda 300 bin parça üretim yapan marka, 2017 yılı itibariyle Türkiye pazarında aktif olarak yer almaya başladı. Bilcee, 2020 – 2021 sezonunda kulübümüzün resmi forma ve spor giyim partneri oldu.

Bilyoner

Bilyoner

Bilyoner, Türkiye'nin İlk ve Lider Elektronik Şans Oyunları Platformu’dur. Kullanıcılar; Bilyoner.com’da iddaa, Spor Toto ve Milli Piyango oynamakta, hayatlarına eğlence ve heyecan katmaktadır. Bilyoner, 2019 yılından itibaren kullanıcıların canlı bahis oynama fırsatı da sunmaktadır. Anadolu Efes formalarının sırtında logosu ile birlikte yer alan Bilyoner, ayıca Turkish Airlines EuroLeague maçlarında da basketbolseverleri eğlendirici etkinlikler düzenlemektedir.

Corendon Airlines

Corendon Airlines

Hollanda’da bir tur operatörü olarak kurulan Corendon, zamanla bünyesine havayolu, incoming ve otelleri katarak büyüyerek bir turizm grubuna dönüşmüştür. Kurulduğu ilk günden bu yana “Fark Yarat” sloganıyla girdiği havacılık sektöründe birçok örnek uygulamaya ve ilklere imza atan Corendon Airlines, 12 Nisan 2005’te Amsterdam’dan Sabiha Gökçen’e ve 4 Nisan 2012’de Gazipaşa Havalimanı’na yaptığı uçuşlar ile bu meydanlara ilk kez yolcu uçağı indiren Türk şirketi olmuştur. 2011 yılında kurulan Hollanda tescilli Corendon Dutch Airlines ve 2017 yılında kurulan Corendon Airlines Europe iştirakleri ile birlikte Avrupa içindeki ve Türkiye'deki popüler tatil destinasyonlarına uçuşlar düzenleyen Corendon Airlines, 45 ülkede 145 noktaya uçan uluslararası bir havayolu konumuna gelmiştir. 2020 itibariyle filosundaki 24 adet Boeing 737 model uçakla operasyonlarına devam eden Corendon Airlines, her gün arttırdığı uçuş noktası sayısı ile hem Türkiye’de hem de Avrupa’da önemli bir havayolu pozisyona yükselmiştir.

Damla

Damla

Coca-Cola İçecek markalarından biri olan Damla; Türkiye’nin 4 farklı yöresindeki 4 kaynaktan doldurulan ve bu dört kaynağının tamamıyla Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü tarafından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen bir doğal kaynak suyudur. Damla’nın yıllar ve kilometreler süren bir arayıştan sonra keşfedilen dört doğal kaynağı el değmemiş şekilde korunmakta, dolum tesislerine getirilmekte ve şişelenerek tüketicilere sunulmaktadır.

İGA Pass

İGA Pass

İstanbul Havalimanı’nı inşa etmek ve 25 yıl boyunca işletmek amacıyla 7 Ekim 2013 tarihinde kurulan İGA’nın ürünlerinden biri olan ‘İGA PASS’ üyelik programı; yolcuların, İstanbul Havalimanı’nda ayrıcalıklı hizmet almasına olanak tanıyor. İGA Pass bünyesinde kullanıcılar için Lounge, Buggy (Mini golf aracı), Fast-Track (Hızlı Geçiş), Öncelikli Check-in, Otopark, Vale ve Şehir İçi Transfer hizmetleri sunuluyor. Oyuncularımızı İstanbul Havalimanı’ndaki İGA Lounge’da ağırlayan ve İGA Buggy gibi imkanlarını sunan İGA Pass, ayrıca Anadolu Efes’in Turkish Airlines EuroLeague maçlarında basketbolseverler için etkinlikler de düzenlemektedir.

Kahve Dünyası

Kahve Dünyası

2004 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde açılan ilk mağaza ile faaliyet göstermeye başlayan Kahve Dünyası; yakaladığı büyüme ivmesini, her geçen gün daha da artırarak Türkiye, İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da yer alan 200’den fazla mağaza ile toplam 450’den fazla noktada müşterileri ile buluşmaktadır. Kahve Dünyası; kahve, çikolata, dondurma ve unlu mamul çeşitlerinde kendi üretimi olmayan hiçbir ürünü müşterilerine sunmamaktadır. Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki VIP Lounge’da Anadolu Efes taraftarları ile buluşan Kahve Dünyası, kulübümüzün One Team gibi kurumsal sosyal sorumluluk projelerine destek vermekte, Fabrika mağazasında düzenlediği Atölye etkinliklerinde taraftarlarımızı ve oyuncularımızı ağırlamaktadır.

KIA

KIA

Anadolu Grubu’nun en köklü şirketlerinden biri olan Çelik Motor, 2001 yılından bu yana Güney Koreli KIA markasını otomobil sevenlerle buluşturuyor. Çelik Motor, dünyada başarı grafiği hızla yükselen markalardan biri olan KIA’yı, Türk otomotiv sektörünün önemli oyuncularından biri haline getirdi. Teknoloji ve tasarım vizyonu ile dünyada olduğu gibi Türkiye’de de fark yaratan KIA, her yeni modeli ile standartları yükseltmeye, otomobil sevenleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Anadolu Efes’in Turkish Airlines EuroLeague maçlarını sahiplenen KIA, ayrıca düzenlediği yarışma kapsamında bir Anadolu Efes taraftarına Stonic marka otomobil de hediye etmiştir.

Metro FM

Metro FM

Türkiye’nin en çok dinlenen yabancı müzik radyosu ve ilk ulusal yabancı müzik radyosu olan Metro FM; geniş karasal yayın ağı ile Türkiye’nin farklı noktalarında, Karnaval.com internet sitesinde, Karnaval Uygulaması ile akıllı telefonlarda, tabletlerde ve Smart TV’lerde dinleyenlere ulaşmaktadır. Kurulduğu 1992 yılından itibaren yabancı müziğin nabzını tutan Metro FM, gerçekleştirdiği etkinlikler ile Anadolu Efes taraftarlarını Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki maçlarda en beğenilen parçalar ile buluşturmaktadır.

Migros

Migros

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır. Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir. Migros, Turkish Airlines EuroLeague maçlarımızda basketbolseverlere ürün hediyeleri kazandıran yarışmalar gerçekleştirmektedir.

Okyanus Kolejleri

Okyanus Kolejleri

Okyanus Holding’in bir parçası olan Okyanus Kolejleri, eğitim sektöründeki faaliyetine 2004 yılında, Avcılar Kampüsü ile başladı. Okyanus Kolejleri, “Öğrenmeyi Öğretmek” ilkesi ile 15. yılında 30 kampüs ve 110'dan fazla okuluyla Türkiye ve dünya için başarılı ve mutlu bireyler yetiştirmeye devam etmektedir. 2004 yılından günümüze, kurumsallaşmış yapısı ve profesyonel eğitmen ve yönetici kadrosuyla tüm kampüslerinde aynı kalitede hizmet vermektedir. Okyanus Kolejleri kulübümüzün altyapısında oynayan oyunculara eğitim desteği de sunmaktadır.

Petrolofisi

Petrolofisi

Petrol Ofisi Grubu, ülke geneli ve yakın coğrafyaya hava, deniz ve kara araçlarında ihtiyaç duyulan tüm yakıt çeşitlerini sağlayabilen tek grup olarak; 1930’u aşkın istasyon, 8 akaryakıt terminali, 18 havaalanı ikmal ünitesi, 1 LPG terminali, yılda çeyrek milyon uçağa yakıt ikmali, 1 milyon metreküplük yakıt depolama kapasitesi ile sektöre liderlik ediyor. Kocaeli’deki 162 bin metrekare üzerine kurulu Madeni Yağ Fabrikası ile Türkiye’nin hem madeni yağ ihtiyacının yarısını karşılıyor ve hem de yakın coğrafyanın en kapsamlı teknoloji merkezi POTEM sayesinde 4 kıtada 33 ülkeye ihracat yapıyor. Türkiye’nin lider akaryakıt ve madeni yağ şirketi olarak; en yüksek teknoloji ile donatılmış üretim ve dolum hatları, Türkiye’nin tüm ağır sanayi ve üretim tesislerine, lojistik, inşaat, madencilik ve denizcilik sektörlerine ürün ve hizmet sağlayan dev bir enerji altyapı grubu konumunda hareket ediyor.

Powerade

Powerade

Coca-Cola İçecek ürünlerinden biri olan Powerade, spor sırasında terle kaybedilen sıvı ve elektrolitlerin (sodyum-potasyum) hızlı bir şekilde geri kazanılmasına destek olur. Böylece, spor yapan kişilerin performansını en yüksek seviyede uzun süre göstermesine yardımcı olur. Ülkemize 2002 yılında gelen Powerade, aynı zamanda Türkiye’nin ilk sporcu içeceğidir.

Sarar

Sarar

Türk hazır giyim sektörünün lideri Sarar, ticari faaliyetlerine 1944 yılında Eskişehir’de başlamıştır. Türkiye’de beş büyük üretim fabrikası ve 3000’in üzerinde çalışanı, yüksek işçilik kalitesi ve özel dikim ayrıcalığıyla hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışan Sarar, günümüzde yurt dışında 58 mağaza, Türkiye’de ise 75 şehirde 160’dan fazla Sarar konseptli mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sarar; Avrupa, ABD, Rusya, Mısır, Türki Cumhuriyetleri, Orta Doğu ve Körfez Ülkeleri’nde geniş bir satış ağına sahiptir. Sarar, aynı zamanda kulübümüze kaliteli ürünleri ile birlikte şıklık katmaktadır.

Supplementler.com

Supplementler.com

Supplementler.com 2006’dan itibaren sporcu gıdaları alanında tüketicileri Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markaları ile buluşturan, Türkiye’nin bu alanda en eski ve en büyük e-ticaret platformudur. Kurulduğu günden bu yana internet odaklı bir perakende satış firması olmasının yanında aynı zamanda fiziksel mağazaları ile de müşterilerine hizmet vermektedir.