Tomislav Mijatovic ve Justus Hollatz One Team Projemizin Katılımcıları ile Bir Araya Geldi...

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün; İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Spor İstanbul ve İBB Mahalle Evleri ile iş birliği yaparak yürüttüğü EuroLeague One Team projesinde sekiz haftalık çalışma süresinin sonuna gelindi. 2023 - 2024 sezonunun kapanışını, Kahve Dünyası Fabrika Veliefendi’de düzenlenen Çikolata Atölyesi etkinliğinde yapan One Team katılımcıları enfes çikolatalar eşliğinde eğlenceli zaman geçirdi. Ayrıca Anadolu Efes Spor Kulübü Koçu Tomislav Mijatovic ve One Team Elçisi Justus Hollatz da bu eğlenceli günün parçası oldular.

İmza attığı etkili projelerle EuroLeague tarafından 2019 ve 2020 yıllarında üst üste iki kez “Avrupa’nın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Gerçekleştiren Takımı” seçilen Anadolu Efes, basketbol dünyasına değer katmaya devam ediyor.

Anadolu Efes, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sezon da EuroLeague’in kurumsal sosyal sorumluluk programı One Team projesini başarıyla yürüttü. One Team katılımcıları için sekiz hafta boyunca sürdürülen projenin sonunda, kulüp partneri Kahve Dünyası’nın Fabrika Veliefendi mağazasında Çikolata Atölyesi düzenledi.

Katılımcılar, Anadolu Efes One Team Elçisi Justus Hollatz ve Koç Tomislav Mijatovic ile enfes çikolatalar yaptı...

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün başarılı oyuncusu ve One Team Elçisi Justus Hollatz ve Koç Mijatovic’in de katıldığı Çikolata Atölyesi’nde unutulmaz anlar yaşandı. One Team ekibi, Kahve Dünyası’nın Çikolata Atölyesi’nde birbirinden enfes çikolatalar yapma fırsatı buldu. Bu eğlenceli günün sonunda konuşan katılımcılar, hayatları boyunca unutmayacakları bir gün yaşadıklarını söylediler.

EuroLeague’de elde ettiği Avrupa şampiyonluklarını, sosyal sorumluluk projeleri ile aldığı prestijli ödüllerle taçlandıran Anadolu Efes, One Team projesine katkı sağlamayı sürdürecek.