Rakamlarla Anadolu Efes...

Shane Larkin, Euroleague’de forma giydiği son 20 karşılaşmanın 19’unda sahadan en az bir üç sayılık isabet bularak ayrıldı. Larkin ayrıca görev yaptığı son 10 karşılaşmanın dokuzunu en az beş asist yaparak tamamladı. Başarılı oyuncumuz mücadele ettiği son dokuz karşılaşmanın sekizinde çift haneli verimlilik puanları üretti.

Elijah Bryant, Euroleague’de forma giydiği son 13 maçın 12’sinde çift haneli skorlar üretti.

Darius Thompson, görev yaptığı son 19 karşılaşmanın 18’ini çift haneli verimlilik puanları üreterek tamamladı. Amerikalı oyuncumuz forma giydiği son 14 karşılaşmanın 13’ünde çift haneli skorlar üretirken, oynadığı son 12 maçın 11’inde ise sahadan en bir top çalma yaparak ayrıldı.

2019-20 sezonunun 11. hafta maçında Bayern Münih'e karşı 49 sayı kaydeden Shane Larkin, Euroleague’de tüm zamanların sayı rekorunu elinde bulunduruyor. Larkin ayrıca bu karşılaşmada 10 üç sayılık isabet bularak, bir maçta atılan en çok üç sayılık basket rekorunu da egale etmişti.

Tibor Pleiss, bugüne kadar yaptığı 214 blok ile Turkish Airlines Euroleague tarihinde en çok blok yapan oyuncular sıralamasında altıncı sırada yer alıyor.

Pleiss, Euroleague’de bugüne kadar aldığı 1313 ribaunt ile Euroleague’de tüm zamanların en çok ribaunt alan 12. oyuncusu...

Tibor Pleiss, Euroleague’de bugüne kadar aldığı 442 hücum ribaundu ile Euroleague tarihinde en çok hücum ribaundu alan oyuncular sıralamasında 11. sırada yer alıyor.

Shane Larkin, Euroleague’de bugüne kadar kaydettiği 426 üç sayılık isabet ile Euroleague tarihinde tüm oyuncular içinde 12., Rodrigue Beaubois de 417 üç sayılık isabet ile 15. sırada yer alıyor.

Ante Zizic, Euroleague’de oynadığı tüm sezonlarda elde ettiği % 64,7 iki sayılık yüzdesi ile Euroleague’in tüm sezonlarında bu kategoride 13. durumda bulunuyor.

Shane Larkin’in Euroleague kariyerindeki 500. ribaunduna ulaşması için bir ribaunt alması gerekiyor.

Elijah Bryant’ın Euroleague kariyerindeki 100. top çalmasına ulaşması için bir top çalma daha yapması gerekiyor.

Tibor Pleiss’ın Euroleague kariyerindeki 100. top çalmasına ulaşması için dört top çalma daha yapması gerekiyor.