Rakamlarla Anadolu Efes...

Shane Larkin, Euroleague'de forma giydiği son 18 karşılaşmanın 17’sinde sahadan en az bir üç sayılık isabet bularak ayrıldı. Larkin ayrıca görev yaptığı son sekiz karşılaşmanın yedisini en az beş asist yaparak tamamladı. Başarılı oyuncumuz mücadele ettiği son yedi karşılaşmanın altısında çift haneli verimlilik puanları üretti.

Elijah Bryant, Euroleague’de forma giydiği son 13 maçın 12’sinde çift haneli skorlar üretti.

Darius Thompson, görev yaptığı son 17 karşılaşmanın 16’sını çift haneli verimlilik puanları üreterek tamamladı. Amerikalı oyuncumuz forma giydiği son 12 karşılaşmanın 11’inde çift haneli skorlar üretirken, oynadığı son 10 maçın dokuzunda ise sahadan en bir top çalma yaparak ayrıldı.

2019-20 sezonunun 11. hafta maçında Bayern Münih'e karşı 49 sayı kaydeden Shane Larkin, Euroleague’de tüm zamanların sayı rekorunu elinde bulunduruyor. Larkin ayrıca bu karşılaşmada 10 üç sayılık isabet bularak, bir maçta atılan en çok üç sayılık basket rekorunu da egale etmişti.

Tibor Pleiss, bugüne kadar yaptığı 214 blok ile Turkish Airlines Euroleague tarihinde en çok blok yapan oyuncular sıralamasında altıncı sırada yer alıyor.

Pleiss, Euroleague’de bugüne kadar aldığı 1313 ribaunt ile Euroleague’de tüm zamanların en çok ribaunt alan 12. oyuncusu...

Tibor Pleiss, Euroleague’de bugüne kadar aldığı 442 hücum ribaundu ile Euroleague tarihinde en çok hücum ribaundu alan oyuncular sıralamasında 11. sırada yer alıyor.

Shane Larkin, Euroleague’de bugüne kadar kaydettiği 421 üç sayılık isabet ile Euroleague tarihinde tüm oyuncular içinde 12., Rodrigue Beaubois de 414 üç sayılık isabet ile 15. sırada yer alıyor.

Ante Zizic, Euroleague’de oynadığı tüm sezonlarda elde ettiği % 64,7 iki sayılık yüzdesi ile Euroleague’in tüm sezonlarında bu kategoride 12. durumda bulunuyor.

Shane Larkin’in Euroleague kariyerindeki 500. ribaunduna ulaşması için 15 ribaunt daha alması gerekiyor.

Rodrigue Beaubois, bir blok daha yaptığı takdirde Euroleague’deki 100. bloğuna ulaşacak.

Elijah Bryant’ın Euroleague kariyerindeki 100. top çalmasına ulaşması için bir top çalma daha yapması gerekiyor.

Tibor Pleiss’ın Euroleague kariyerindeki 100. top çalmasına ulaşması için dört top çalma daha yapması gerekiyor.