Rakamlarla Anadolu Efes...

Shane Larkin, forma giydiği son 17 karşılaşmanın 16’sında sahadan en az bir üç sayılık isabet bularak ayrıldı. Larkin ayrıca görev yaptığı son 13 karşılaşmanın 12’sinde en az 5 asist yaptı. Başarılı oyuncumuz son altı maçını ise çift haneli verimlilik puanları üreterek tamamladı.

Elijah Bryant, Euroleague’de forma giydiği son 13 maçın 12’sinde çift haneli skorlar üretti.

Darius Thompson, görev yaptığı son 16 karşılaşmanın 15’ini çift haneli verimlilik puanları üreterek tamamladı. Amerikalı oyuncumuz forma giydiği son 11 karşılaşmanın 10’unda çift haneli skorlar üretirken, oynadığı son dokuz maçın sekizinde ise sahadan en bir top çalma yaparak ayrıldı.

2019-20 sezonunun 11. hafta maçında Bayern Münih'e karşı 49 sayı kaydeden Shane Larkin, Euroleague’de tüm zamanların sayı rekorunu elinde bulunduruyor. Larkin ayrıca bu karşılaşmada 10 üç sayılık isabet bularak, bir maçta atılan en çok üç sayılık basket rekorunu da egale etmişti.

Tibor Pleiss, bugüne kadar yaptığı 214 blok ile Turkish Airlines Euroleague tarihinde en çok blok yapan oyuncular sıralamasında altıncı sırada yer alıyor.

Pleiss, Euroleague’de bugüne kadar aldığı 1313 ribaunt ile Euroleague’de tüm zamanların en çok ribaunt alan 12. oyuncusu...

Tibor Pleiss, Euroleague’de bugüne kadar aldığı 442 hücum ribaundu ile Euroleague tarihinde en çok hücum ribaundu alan oyuncular sıralamasında 11. sırada yer alıyor.

Shane Larkin, Euroleague’de bugüne kadar kaydettiği 420 üç sayılık isabet ile Euroleague tarihinde tüm oyuncular içinde 13., Rodrigue Beaubois de 411 üç sayılık isabet ile 15. sırada yer alıyor.

Ante Zizic, Euroleague’de oynadığı tüm sezonlarda elde ettiği % 64,8 iki sayılık yüzdesi ile Euroleague’in tüm sezonlarında bu kategoride 14. durumda bulunuyor.

Shane Larkin’in Euroleague kariyerindeki 500. ribaunduna ulaşması için 17 ribaunt daha alması gerekiyor.

Rodrigue Beaubois, iki blok daha yaptığı takdirde Euroleague’deki 100. bloğuna ulaşacak.

Elijah Bryant’ın Euroleague kariyerindeki 100. top çalmasına ulaşması için bir top çalma daha yapması gerekiyor.

Tibor Pleiss’ın Euroleague kariyerindeki 100. top çalmasına ulaşması için dört top çalma daha yapması gerekiyor.