Anadolu Efes Fan Club'a Hemen Üye Ol · Üye Girişi
· Üyelik Aktivasyon
Rakamlarla Anadolu Efes...

Bryant Dunston, bugüne kadar yaptığı 274 blok ile Turkish Airlines Euroleague tarihinde en çok blok yapan oyuncular sıralamasında ilk sırada yer alıyor. Aynı sıralamada Tibor Pleiss ise 182 blok ile yedinci sırada bulunuyor. Altıncı sırada ise 194 blok ile Ioannis Bourousis var.

Bryant Dunston, Euroleague’de bugüne kadar aldığı 469 hücum ribaundu ile Euroleague tarihinde en çok hücum ribaundu alan oyuncular sıralamasında yedinci sırada yer alıyor.

Dunston ayrıca, Euroleague’de bugüne kadar aldığı 1150 ribaunt ile Euroleague’de tüm zamanların en çok ribaunt alan 10. oyuncusu. Dokuzuncu sırada ise 1189 ribaunt ile Kerem Gönlüm bulunuyor. Aynı sıralamada Chris Singleton ise 967 ribaunt ile 23. sırada yer alıyor.

Shane Larkin, görev yaptığı son dokuz karşılaşmanın sekizinde sahadan en az bir üç sayılık isabet bularak ayrıldı. Larkin ayrıca forma giydiği son dokuz karşılaşmanın sekizinde sahadan çift haneli skorlar üreterek ayrıldı.

Rodrigue Beaubois, görev yaptığı son 22 karşılaşmanın 21’inde sahadan en az bir üç sayılık isabet bularak ayrıldı. 

Vasilije Micic, görev yaptığı son 11 karşılaşmanın 10’unda sahadan en az bir üç sayılık isabet bularak ayrıldı.

James Anderson, dört iki sayılık isabet daha bulduğu takdirde Euroleague kariyerindeki 300. iki sayılık isabetine ulaşacak.

Takım kaptanımız Doğuş Balbay’ın Euroleague kariyerindeki 200. asistine ulaşması için iki asiste ihtiyacı var.

Adrien Moerman, bir üç sayılık isabet daha bulduğu takdirde Euroleague kariyerindeki 200. üç sayılık isabete ulaşacak.