Anadolu Efes Fan Club'a Hemen Üye Ol · Üye Girişi
· Üyelik Aktivasyon
Haftanın En Değerli Oyuncusu Shane Larkin...

Turkish Airlines Euroleague’in 25. haftasında Yunanistan’ın Olympiacos takımını Sinan Erdem Spor Salonu’nda 76-53 mağlup ettiğimiz karşılaşmada 32 verimlilik puanı toplayan başarılı oyuncumuz Shane Larkin haftanın en değerli oyuncusu oldu ve bu sezon ikinci kez haftanın en değerli oyuncusu seçildi.

Shane Larkin, Olympiacos karşısında 31:47 dakika süre alarak 21 sayı, 5 ribaunt, 5 asist ve 3 top çalma ile 32 verimlilik puanı topladı. Larkin, ayrıca kaydettiği 21 sayı ile haftanın en skorer üçüncü oyuncusu oldu.

Bir diğer başarılı oyuncumuz Bryant Dunston ise Olympiacos karşılaşmasını 27 verimlilik puanı ile tamamlayarak haftanın en değerli üçüncü performansına imza attı.

Bilindiği gibi bu sezonun yedinci haftasında İsrail’in Maccabi Playtika Tel Aviv takımını Sinan Erdem Spor Salonu’nda 91-89 mağlup ettiğimiz karşılaşmada 36 verimlilik puanı toplayan Rodrigue Beaubois, 16. haftada İspanya’nın FC Barcelona takımını Sinan Erdem Spor Salonu’nda 86-79 mağlup ettiğimiz karşılaşmada 37 verimlilik puanı toplayan Shane Larkin ve 24. haftada İspanya’nın FC Barcelona takımını deplasmanda 88-86 yendiğimiz karşılaşmada 30 verimlilik puanı toplayan Vasilije Micic haftanın en değerli oyuncusu seçilmişti.