Erdem Can: ''Ritim Bulmamız Gerekiyor...''

Turkish Airlines Euroleague sekizinci hafta maçında 14 Kasım 2023, Salı günü AS Monaco ile deplasmanda mücadele edecek olan Anadolu Efes’te baş antrenör Erdem Can karşılaşma ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:

“İki maçı da deplasmanda oynayacağımız bir çift maç haftasındayız. Karşılaşacağımız iki ekip de kendi sahalarında çok ciddi rakipler. AS Monaco son beş maçtır arka arkaya kazanıyor. EA7 Emporio Armani Milan da geçen hafta çok değerli bir galibiyet aldı. Bizim de ritim bulmamız gerekiyor...”

Başarılı oyuncumuz Ante Zizic ise karşılaşma ile ilgili şöyle konuştu: “Çift maç haftasına giriyoruz ve iki maçı da deplasmanda oynayacağız. AS Monaco ve EA7 Emporio Armani Milan disiplinli basketbol oynayan takımlar. Özellikle kendi seyircileri önünde iyi oynuyorlar. Biz çok çalışıyoruz ve potansiyelimizin ne kadar yüksek olduğunun farkındayız. Monaco’daki ilk maçta oyun planımıza sadık kalarak kendi oyunumuzu oynarsak ve özellikle rakip guardları iyi savunursak, bu maçı kazanacağımızı ve ikinci maç için de moral depolayacağımızı düşünüyorum.”