Polonya'da düzenlenen FIBA U20 Avrupa Basketbol şampiyonası C grubu açılış maçında 20 Yaş Altı Erkek Milli Takımımız, Belçika'ya 62-64 mağlup oldu. Karşılaşmanın ilk yarısını ise 35-35 beraberlikle sonuçlandı.
İstanbul'da düzenlenen FIBA U17 Basketbol Dünya Kupası yarı finalinde İtalya ile karşılaşan Milli Takımımız karşılaşmayı 63-90 kaybetti ve altın madalya şansını yitirdi. Millilerimiz karşılaşmanın ilk yarısını da 26-42 geride tamamladı.