Erdem Can: ''Çok Önemli Bir Maç Bizi Bekliyor...''

Turkish Airlines Euroleague üçüncü hafta maçında 17 Ekim 2023, Salı günü Fransa’nın LDLC Asvel Villeurbanne takımını konuk edecek olan Anadolu Efes’te baş antrenör Erdem Can karşılaşma ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:

“LDLC Asvel Villeurbanne çok fizikli ve atletik oyunculara sahip olan bir takım. Özellikle uzun rotasyonunda hem içeriden hem dışarıdan etkili oyuncuları olan bir takım. Şu ana kadar aldıkları sonuçlar oynadıkları basketbolu göstermiyor. Bu yüzden çok önemli bir maç bizi bekliyor.”

Başarılı oyuncumuz Erkan Yılmaz ise karşılaşma ile ilgili şöyle konuştu: “Sezonun ilk çift maç haftasına çıkıyoruz. Burada tabii ki hedefimiz hiç şüphesiz kazanmak. Taraftarımızın desteği ile birlikte ilk galibiyetimizi alacağımızı düşünüyorum. Biz her gün çok çalışarak ve mücadele ederek daha iyiye giderken, taraftarımızın bizim yanımızda olması çok önemli. Biz de onları mutlu etmek için sahada elimizden geleni yapacağız. Umarım kazanarak, galibiyet serimizi başlatacağımız bir maç olur...”