Anadolu Efes Fan Club'a Hemen Üye Ol · Üye Girişi
· Üyelik Aktivasyon
Deplasman Maçlarımıza Corendon Airlines’ın Özel Olarak Hazırladığı Takım Uçağıyla Gidiyoruz...

Anadolu Efes, deplasman maçlarına kulüp partneri Corendon Airlines’ın özel olarak hazırladığı takım uçağıyla gidiyor. Anadolu Efes Spor Kulübü kafilesinin sağlıklı ve konforlu bir şekilde uçması için hazırlanan Boeing 737-800’ün içinde Anadolu Efes Spor Kulübü temalı giydirmeler de yapıldı. İstanbul Havalimanı’ndaki ilk uçuş öncesinde Corendon Airlines ekipleri tarafından karşılanan Anadolu Efes oyuncuları, yapılan hazırlıklar için Corendon Airlines çalışanlarına teşekkür ettiklerini belirtti. Uçuş öncesinde Kaptan Pilot Yücel Ceylan Anadolu Efes Kaptanı Doğuş Balbay’a uçak maketi hediye ederken, Balbay da Ceylan’a imzalı forma hediye etti.

İlklerin Havayolu Corendon Airlines ile Türk basketbolunda İlklerin Takımı Anadolu Efes Spor Kulübü’nü bir araya getiren partnerlik anlaşması kapsamında Anadolu Efes kafilesi ilk Corendon Airlines uçuşunu yaptı.
 


Covid-19 salgını ile ilgili tüm tedbirler alındı...

İstanbul Havalimanı’nda buluşan Anadolu Efes kafilesini Corendon Airlines uçuş ekipleri karşılarken kafile için İstanbul Havalimanı’ndaki Corendon Airlines noktalarında ve uçak içinde gerekli tüm salgın tedbirleri de alındı. Özel takım uçağına Anadolu Efes kafilesi dışında yolcu alınmadı.

Alınan tedbirlerden dolayı Corendon Airlines ekiplerine çok teşekkür ettiklerini söyleyen Anadolu Efes oyuncuları, deplasmanlara özel takım uçağıyla gitmenin kendilerini çok mutlu ettiğini de belirttiler.


İlklerin Havayolu Corendon Airlines, Anadolu Efes Spor Kulübü’nün başarı yürüyüşüne destek olmaya önümüzdeki günlerde de devam edecek.