Anadolu Efes Fan Club'a Hemen Üye Ol · Üye Girişi
· Üyelik Aktivasyon
Ataman: ''İstanbul’daki Maçın Rövanşını Alacağız...''

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta maçında 13 Ocak 2022, Perşembe günü İspanya’nın FC Barcelona takımı ile deplasmanda mücadele edecek olan Anadolu Efes’te baş antrenör Ergin Ataman karşılaşma ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:

“Barcelona’da bu maçı kazanmamız için onların sertliğine mental ve fiziksel olarak karşılık vermeliyiz. İstanbul’da uzatma bölümü sonucunda kaybettiğimiz maçın rövanşını alacağız.”
 


Başarılı oyuncumuz Tibor Pleiss ise karşılaşma ile ilgili şöyle konuştu: “FC Barcelona maçı kesinlikle bu sezonun en zorlu maçlarından biri olacak. Geçtiğimiz sezon Barcelona ile finalde karşılaştık ve kazandık. Bu sezonun ilk yarısında ise evimizde onlara karşı uzatma bölümü sonucunda kaybettik. Şüphesiz Barcelona'da oynayacağımız bu maç da aynı seviyede olacak, bu yüzden hepimiz kapasitemizin yüzde 100’ünü hatta 200’ünü ortaya koymalıyız. Fiziksel bir oyun olacağı kesin, sahadaki herkes her top için savaşacak. En iyi şekilde bu maça hazırlanmaya çalışacağız ve umuyorum ki İstanbul'a galibiyet ile döneceğiz.”