Anadolu Efes Fan Club'a Hemen Üye Ol · Üye Girişi
· Üyelik Aktivasyon
Ataman: ''İlk Dört Sıradaki Yerimizi Korumak İçin Yine Kazanmak İstiyoruz...''

Turkish Airlines Euroleague 33. hafta maçında 1 Nisan 2021, Perşembe günü İspanya’nın TD Systems Baskonia Vitoria Gasteiz takımı ile deplasmanda mücadele edecek olan Anadolu Efes’te baş antrenör Ergin Ataman karşılaşma ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:

“TD Systems Baskonia Vitoria Gasteiz ile zorlu bir maç yapacağız. Real Madrid galibiyeti ile play-off hedefimizi yakaladık. Şimdi ilk dört sıradaki yerimizi korumak için yine kazanmak istediğimiz bir maç. TD Systems Baskonia Vitoria Gasteiz, son haftalarda büyük çıkış yakalayan ve tempolu basketbol oynayan bir takım. Oyun kontrolünü ve disiplinini mutlaka 40 dakikaya yaymamız gerekiyor.”


Oyuncumuz Krunoslav Simon ise karşılaşma ile ilgili şöyle konuştu: “Şimdi önümüzde bir başka zorlu maç var. TD Systems Baskonia Vitoria Gasteiz şu an iyi durumda. Son dönemde çok iyi oynuyorlar ama ben inanıyorum ki her şey bize bağlı. Real Madrid’i mağlup ederek ilk hedefimiz olan play-off’lara ulaştık. Şimdi ilk dört sıra için savaşmalıyız. Kendi oyunumuzu oynarsak kazanacağımızı düşünüyorum."